Masáže


Reflexní terapie nohou 400 Kč/50 min

Celková diagnostika a terapie

Breussova masáž 400 Kč
Baňkování 360 Kč

Terapie baňkováním pochází z Číny. Touto terapií se nejen uvolňuje svalstvo, ale i bohatě detoxikuje. Při zvýšeném prokrvování dochazí k popraskání periférních cév a tím vznikají typické podlitinky, které mizí do cca 3-7 dnů.

Medová masáž detoxikační 450 Kč/60 min

Medová masáž je výborným prostředkem k detoxikaci organismu. Nenechte se zmást sladkostí medu, tato masáž není pouhé rozmazávání medu po těle. Při této terapii se med vmasíruje do pokožky a následně se cílenými pohyby tahá zpět. Dochází tak bohatému prokrvení pokožky. Jelikož se na zádech nachází nejvíce reflexních zon, dochází k vyměšování škodlivin, které odchází z těla spolu s medem. Účinky medu byly známi již v Egyptě, kde se jím ženy ošetřovaly, aby si zajistily svěží pleť.

Lymfatická masáž 400 Kč/ 50 min

Lymfatické masáže obnovují a zvyšují oběh lymfy. Tím dochází k zvýšenému odplavování odpadních látek z organismu. Jedná se o masáž, která se stává z jemných a přesně určených pohybů. Podle odborníků je lymfatická masáž vhodná jako prevence potíží způsobených dlouhodobým stáním či naopak sezením. Je také prevencí vzniku křečovým žil a celulitidy.

Anticelulitidní masáž s ozonovým zábalem 500 Kč

Anticelulitidní masáž je masáž o velké intenzitě. Díky maximálnímu tření se dociluje bohatému prokrvování tkání a účelovými hmaty se "rozpouští" nahromaděná tuková tkáň, která nám tvoří tzv. pomerančovou kůži. Po absolvování léčebné kury, která by ideálně měla obsahovat 10 masáží, se obvod problematických míst zmenšuje řádově o centimetry. Tento výsledek je podporován zábaly, které jen urychlují odbourávání tukové tkáně. Ideální je podpořit výsledky správným stravováním. Při objednání této masáže obdržíte i letáček s bližšími informacemi o správné výživě. Tato masáž je i výbornou prevencí proti křečovým žilám jelikož dochází i k masivnímu uvolnění svalové tkáně dolních končetin. Neváhejte se na nás obrátit s Vašimi dotazy :)

Těhotenská masáž 300 Kč

Tato masáž je vhodná pro ženy i v pokročilém stadiu těhotenství. Provádí se v poloze na boku, aby měla maminko i maminčino bříško pohodlí. Touto masáží se odstraňují bolesti šíje, zad, v kříži, kyčlí, i stres. Při masáží se užívá hmatů jemného tlaku.